Kasy fiskalne Cieszyn

Kasa Fiskalna ACLAS Kobra

ACLAS Kobra to przenośna, nowoczesna kasa fiskalna z kopią elektroniczną. Dedykowana jest do małych placówek gastronomicznych, handlowych i usługowych. Umożliwia przyjemną pracę zarówno w punkcie handlowym jak i w terenie.
Dzięki dużemu wyborowi funkcji oraz bezpiecznemu systemowi kopii elektronicznej wydruków (wewnątrz kasy znajduje się dodatkowa karta pamięci) kasa ACLAS Kobra spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wytrzymała i lekka obudowa, bardzo wydajny akumulator pozwalają na wygodne zastosowanie kasy w sprzedaży na stoiskach targowych czy parkingach. Również czytelny wyświetlacz jest dostosowany do pracy w trudnych warunkach. Wyświetlone wartości są widoczne zarówno przy słabym oświetleniu jak i w ostrym słońcu. Zastosowana pyłoszczelna klawiatura oraz wąska szczelina wyjścia papieru idealnie sprawdzą się nawet w najbardziej wymagającym środowisku.
Baza towarowa pozwala na wprowadzenie 3 000 pozycji towarowych a każda z nich może posiadać po 11 kodów co ułatwia prowadzenie sprzedaży. Również w tym celu wprowadzono 10 klawiszy szybkiej sprzedaży, które można wykorzystać jako sprzedaż konkretnej pozycji towarowej jak również jako szybki dostęp do poszczególnych raportów lub funkcji.
Urządzenie umożliwia prowadzenie sprzedaży usługi czasowej, w tym wydruk kwitu.
Kasa ACLAS Kobra dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy - czarno-białej i czarnej.

Unikalne cechy :
 • niewielkie rozmiary oraz waga
 • duża funkcjonalność oraz dostosowanie do wymagań małych i mobilnych placówek
 • bezpieczny system kopii- kopia elektroniczna zabezpieczona przed uszkodzeniem lub utratą (urządzenie posiada wbudowaną, dodatkową kartę pamięci)
 • obsługa czytników kodów kreskowych ACLAS, wag elektronicznych ACLAS, szuflad kasowych ACLAS, zewnętrznej klawiatury
 • bardzo wydajny akumulator litowo-polimerowy pozwalający na długotrwałą pracę poza głównym punktem sprzedaży
 • rozbudowane raportowanie, np. towarów na przestrzeni lat, sprzedaży godzinowej dnia obecnego i poprzedniego, towarów nierotujących przez zdefiniowany okres czasu
 • automatyczne rabaty oraz blokada zmiany cen dla grup towarów
 • przypominanie o obowiązkowych przeglądach okresowych
 • wybór towaru/usługi za pomocą: numeru PLU, kodu PLU i/lub kodu kreskowego, nazwy, zaprogramowanego klawisza, z listy PLU
 • obsługa usług rozliczanych na czas połączona z wystawieniem kwitu (np. parkingowego)
 • wystawianie paragonów fiskalnych z logo placówki i numerem NIP nabywcy
 • wydruk kodów kreskowych na kwitach

Producent

Producentem urządzenia jest firma Aclas Polska

Jestem zainteresowany zakupem.

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, w celu przedstawienia oferty.
Cena: 1027.05 zł brutto
+ Wymagana fiskalizacja 123 zł brutto
Jestem zainteresowany zakupem
Kasa Fiskalna Farex Perła
Weź leasing na kasę fiskalną
Prowadzimy sprzedaż / serwis / obslugę kas fiskalnych na terenie miast takich jak :   bażanowice,    brenna,    chybie,    cieszyn,    cisownica,    dębowiec,    drogomyśl,    dzięgielów,    godziszów,    goleszów,    górki małe,    górki wielkie,    gumna,    hażlach,    jasienica,    jaworze,    kaczyce,    kiczyce,    konczyce wielkie,    kostkowice,    kowale,    międzyświeć,    ochaby,    ogrodzona,    pogwizdów,    pruchna,    puńcow,    rudnik,    simoradz,    skoczów,    strumień,    ustroń,    wilamowice,    wisła,    zamarski,    zebrzydowice,   
Mimo wielokrotnego sprawdzenia i naszych najlepszych chęci nie możemy zagwarantować, iż przedstawiona oferta nie zawiera błędów.
Dlatego też, w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, oraz informujemy, iż przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu KC.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016
Projekt i wykonanie strony pozycjoner.net