Kasy fiskalne Cieszyn

Kasa Fiskalna Farex Bursztyn E Plus

Kasa fiskalna Bursztyn E Plus to nowa generacja cenionej i lubionej przez Klientów linii kasy Bursztyn. Zyskała ona popularność i zaufanie Przedsiębiorców dzięki połączeniu praktycznych, przemyślanych funkcji, solidnego wykonania oraz niewygórowanej ceny. Udoskonalone urządzenie oferuje pełen pakiet zalet swojej poprzedniczki oraz dodatkowo nowe możliwości i parametry, które wyraźnie podnoszą jej funkcjonalność i możliwości wykorzystania w różnych branżach. Bursztyn E Plus jest propozycją dopasowaną idealnie dla niewielkich punktów handlowych i usługowych, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz młodych, dynamicznych Przedsiębiorców.

 

KLAWIATURA - pewność szybkości i wygody użytkowania

Kasa fiskalna Bursztyn E Plus została wyposażona w membranową, hermetyczną klawiaturę, która idealnie sprawdzi się nawet w bardzo niesprzyjających, trudnych warunkach (narażenie zanieczyszczenia typu kurz, włosy, opiłki, tłuszcz czy wilgoć). Klawiatura ta charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością i wydajnością gwarantując operatorowi stały, wysoki komfort pracy przez cały okres użytkowania kasy oraz zapewnia znakomitą odporność na zabrudzenia. Idealne, optymalne wyskalowanie i rozmieszenie klawiszy zapewnia wysoką ergonomię, dlatego praca na kasie Bursztyn E Plus będzie zawsze łatwa, wygodna i przyjemna. Lepsza precyzja i optymalna czułość klawiatury to szybkie i intuicyjne wprowadzanie wartości i danych. Dzięki temu obsługa Klienta jest przy pomocy tej kasy jest profesjonalna oraz sprawna.
Ułatwieniem jest uproszczenie wydruków raportu dobowego i miesięcznego. Raporty te są dostępne z najwyższego poziomu klawiatury- wydruk możliwy po wciśnięciu dwóch klawiszy.

DWULINIOWY WYŚWIETLACZ oraz PROSTE MENU – wysoki komfort obsługi urządzenia

Konfigurację wyświetlacza urządzenia (kontrast, intensywność podświetlenia) można regulować w zależności od tego, w jakim środowisku kasa jest użytkowana. Sprawdzi się zarówno w ciemnych, nieoświetlonych pomieszczeniach, jak też na otwartej przestrzeni w słoneczny dzień. Dzięki temu użytkownik bez problemu i swobodnie odczyta oraz zweryfikuje dane wprowadzane przez klawiaturę.
Codzienna obsługa czy programowanie paramentów pracy urządzenia jest przyjemne i komfortowe.

Przemyślany system menu oraz jednoznaczne, klarowne komunikaty sprawiają, że praca z kasą jest intuicyjna już od pierwszej chwili, a sam proces zapoznawania się Przedsiębiorcy lub pracownika, z urządzeniem przebiega bezstresowo i błyskawicznie.
Nawet pracownicy, którzy do tej pory nie współpracowali z urządzeniami fiskalnymi bez problemu opanują obsługę kasy Bursztyn E Plus.

USŁUGI CZASOWE – specjalistyczne rozwiązania o szerokim zastosowaniu

Udoskonalona kasa fiskalna Bursztyn E Plus jest urządzeniem uniwersalnym od strony zastosowania w różnych branżach. Udało się to uzyskać dzięki wprowadzeniu funkcji rejestracji usług czasowych. Dzięki temu kasę Bursztyn E Plus mogą zakupić również Klienci z branż, w których sprzedaje się nie tylko towar czy usługę, ale również czas. Urządzenie drukuje specjalny kwit z indywidualnym numerem oraz czasem rozpoczęcia realizacji usługi. Przy rozliczeniu sprzedawca wprowadza nr kwitu i urządzenie automatycznie naliczy okres między rozpoczęciem i zakończeniem okresu, za który ma być pobrana opłata. Dzięki możliwości wprowadzenia różnych trybów rozliczenie jest szybkie i czytelne.

Unikalne cechy :
 • elektroniczna kopia paragonów
 • do nawet 900 paragonów bez ładowania 
 • 2 liniowy, podświetlany wyświetlacz z regulacją kontrastu
 • hermetyczna klawiatura z klawiszami raportów
 • baza towarowa 7000 PLU
 • szybki mechanizm drukujący, wytrzymałość głowicy: min. 50 km wydruku
 • optymalne rozmieszenie i wyskalowanie klawiszy
 • prosty system menu oraz klarowne, jednoznaczne komunikaty 
 • możliwość rozliczenia usługi czasowej
 • 8 grup towarowych
 • 4 kasjerów
 • 40 znaków w nazwie towaru/usługi
 • 9 stawek VAT
 • czujnik końca papieru

Producent

Producentem urządzenia jest firma Edata - Farex

Jestem zainteresowany zakupem.

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, w celu przedstawienia oferty.
Cena: 1049.19 zł brutto
+ Wymagana fiskalizacja za 0 zł brutto
Jestem zainteresowany zakupem
Kasa Fiskalna Farex Perła
Weź leasing na kasę fiskalną
Prowadzimy sprzedaż / serwis / obslugę kas fiskalnych na terenie miast takich jak :   bażanowice,    brenna,    chybie,    cieszyn,    cisownica,    dębowiec,    drogomyśl,    dzięgielów,    godziszów,    goleszów,    górki małe,    górki wielkie,    gumna,    hażlach,    jasienica,    jaworze,    kaczyce,    kiczyce,    konczyce wielkie,    kostkowice,    kowale,    międzyświeć,    ochaby,    ogrodzona,    pogwizdów,    pruchna,    puńcow,    rudnik,    simoradz,    skoczów,    strumień,    ustroń,    wilamowice,    wisła,    zamarski,    zebrzydowice,   
Mimo wielokrotnego sprawdzenia i naszych najlepszych chęci nie możemy zagwarantować, iż przedstawiona oferta nie zawiera błędów.
Dlatego też, w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, oraz informujemy, iż przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu KC.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016
Projekt i wykonanie strony pozycjoner.net