Kasy fiskalne Cieszyn

Kasa Fiskalna FAREX ONline PRO 600

Kasa fiskalna ONline PRO 600  to urządzenie o nowoczesnym designie, bardzo wydajne, przygotowane specjalnie dla średnich punktów handlowych i usługowych. Jest to idealną propozycją do stacjonarnego użytkowania. Producent wprowadził na rynek również mniejszą wersję- kasę PRO 300 dedykowana do pracy mobilnej.

KOMUNIKACJA Z INTERNETEM

Model PRO 600 jako jeden z pierwszych urządzeń na polskim rynku spełnia wymogi nowych przepisów dotyczących sprzedaży online. Kasa ta umożliwia przesył danych fiskalnych na dwa sposoby:  poprzez podłączenie kablowe- przy użyciu sieci LAN (tzw. Internet stacjonarny z łączem Ethernet), oraz poprzez GSM (Internet mobilny z wykorzystaniem karty SIM). Takie rozwiązanie z wykorzystaniem jednej z opisanych metod komunikacji pozwala Przedsiębiorcy bezpiecznie i zgodnie z przepisami prawa prowadzić sprzedaż wszędzie tam, gdzie dostępny jest internet w dowolnej jego formie. Przedsiębiorca nie musi martwić się o wymagane zapewnienie Internetu stacjonarnego w swoim punkcie handlowym, czy o problemy ze słabszym zasięgiem Internetu mobilnego. Wykorzystuje rozwiązanie najbardziej dogodne i opłacalne. 

KOMUNIKACJA Z TERMINALEM PŁATNICZYM

Kasa fiskalna z serii ONline model PRO 600 może się komunikować z dowolnym, wprowadzonym na polski rynek, terminalem obsługującym płatności bezgotówkowe. Umożliwia to zaimplementowany uniwersalny protokół komunikacyjny. W celu komunikacji między urządzeniami wykorzystuje się połączenie kablowe, które przesyła dane dotyczące realizowanej operacji. Sprzedawca wprowadza do kasy fiskalnej PRO 600 kwotę należną za prowadzoną sprzedaż. Następnie kwota ta jest wysyłana automatycznie do terminala płatniczego. Sprzedawca nie musi osobno, ręcznie przepisywać kwoty zobowiązania na terminalu płatniczym. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma problemu z błędne pobranymi kwotami a sama operacja jest błyskawiczna i bezbłędna. Nie ma konieczności przeprowadzania skomplikowanych operacji i procedur bankowych związanych ze zwrotami z powodu pomyłek.

KOMUNIKACJA Z URZĄDZENIAMI PERYFERYJNYMI

Kasa posiada aż 6 dostępnych, dodatkowym portów komunikacyjnych (innych niż do komunikacji z internetem). Dzięki temu kasa PRO 600 może stanowić w pełni wydajny system sprzedaży. Istnieje możliwość jednoczesnego podłączeni np. skanera kodów kreskowych, terminala płatniczego, szuflady kasowej i komputera, umożliwiając błyskawiczną, bardzo prostą i intuicyjną rejestrację sprzedaży co może przełożyć się na zadowolenie Klienta.

POZOSTAŁE ATUTY

Kasa Farex ONline PRO 600 zdecydowanie ułatwia pracę ponieważ została zaprojektowana głównie z myślą o użytkowniku. Producent poprzez ten model zapewnia maksymalny komfort obsługi dzięki spójnemu połączeniu ergonomii użytkowania, nowoczesnego designu i optymalizacji funkcjonalności, które – z całą pewnością – zostaną docenione przez szerokie grono odbiorców, którzy będą mieli przyjemność pracować na tym urządzeniu.

PROfesjonalna kasa fiskalna ONline dla PROfesjonalistów !

Unikalne cechy :
 • łączenie z internetem za pomocą kabla Ethernet (RJ-45) lub poprzez moduł GSM
 • możliwość połączenia z dowolnym terminalem płatniczym
 • porty komunikacyjne 4 x RS232, 1 x USB, 1 x PC, 1 x LAN/slot SIM
 • mechaniczna klawiatura- 29 klawiszy
 • wyświetlacz operatora: LCD, 4 liniowy, graficzny
 • wyświetlacz  Klienta: LCD, 2 liniowy, graficzny
 • drukarka z systemem "wrzuć i pracuj", z szybkością druku 75mm/s
 • baza towarowa to 10 000 wpisów
 • kolor obudowy czarny/srebrny
 • 22 klawiszy szybkiej sprzedaży (11 x 2) +  klawisz specjalny na wprowadzenie nr NIP na paragonie
 • skróty klawiszowe do wykonania raportów
 • możliwość wydrukowania etykiety z kodem 1D- wydruk kodu kreskowego dla PLU
 • wygaszacz ekranu Klienta z dowolną treścią komunikatu podczas bezczynności urządzenia
 • wymiary 259 dł x 138 szer x 84 wys

Producent

Producentem urządzenia jest firma Edata - Farex

Jestem zainteresowany zakupem.

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, w celu przedstawienia oferty.
Cena: Wkrótce
Jestem zainteresowany zakupem
Kasa Fiskalna Farex Perła
Prowadzimy sprzedaż / serwis / obslugę kas fiskalnych na terenie miast takich jak :   bażanowice,    brenna,    chybie,    cieszyn,    cisownica,    dębowiec,    drogomyśl,    dzięgielów,    godziszów,    goleszów,    górki małe,    górki wielkie,    gumna,    hażlach,    jasienica,    jaworze,    kaczyce,    kiczyce,    konczyce wielkie,    kostkowice,    międzyświeć,    ochaby,    ogrodzona,    pogwizdów,    pruchna,    puńcow,    rudnik,    simoradz,    skoczów,    strumień,    ustroń,    wilamowice,    wisła,    zamarski,    zebrzydowice,   
Mimo wielokrotnego sprawdzenia i naszych najlepszych chęci nie możemy zagwarantować, iż przedstawiona oferta nie zawiera błędów.
Dlatego też, w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, oraz informujemy, iż przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu KC.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016
Projekt i wykonanie strony pozycjoner.net