Kasy fiskalne Cieszyn

Kasa Fiskalna Farex Perła E Plus

Perła E Plus to idealna propozycja dla wszystkich Przedsiębiorców, którzy używają kasy fiskalnej poza punktem handlowym i dlatego potrzebują niewielkiego, przenośnego i poręcznego urządzenia, które zapewni pełny zakres możliwości i udogodnień.

Kasa E Plus to nowy model urządzenia Perła. Zachowano wszystkie najbardziej cenione przez Klientów cechy i zalety poprzedniej generacji kas - wyjątkową wytrzymałość i wydajność, niewielkie wymiary i małą wagę oraz bardzo przystępną cenę. Udoskonalono parametry, dodano nowe funkcje oraz wprowadzono rozwiązania związane ze sprzedażą bezgotówkową nie dostępne na chwilę obecną w urządzeniach w tym segmencie kas. Dzięki temu nowa kasa Perła E Plus wzmocniła swoją pozycję na rynku kas mobilnych z kopią elektroniczną paragonu i stała się najlepszym wyborem w swojej grupie cenowej.
Użytkowanie kasy Perła E Plus jest wygodne i przyjemne a praca bardzo intuicyjna, co przekłada się bezpośrednio na profesjonalną oraz oraz szybką obsługę Klienta.

KLAWIATURA - gwarancja szybkości i wygody użytkowania

Wyodrębnione klawisze raportu dobowego i miesięcznego pozwalają bardzo szybko, zaledwie po wybraniu dwóch klawiszy, bez korzystania z głównego menu kasy, dokonać niezbędnych formalności, nie absorbując czasu i uwagi użytkownika. Dodatkowo docelowe przeznaczenie kasy do pracy w różnych warunkach zobowiązało producenta do zastosowania rozwiązań, które temu sprostają. Dlatego w kasie Perła E Plus posiada hermetyczną, membranową klawiaturę zapewniającą wyjątkową odporność na zabrudzenia (kurz, opiłki, włosy, tłuszcz, itp.) oraz trwałą obudowę zapewniającą ponadprzeciętną trwałość i wydajność. Wysoki komfort użytkowania możliwy jest dzięki optymalnemu wyskalowaniu i rozmieszczeniu przycisków. Ułatwieniem jest też wielozadaniowość przycisków zapewniona od strony programowej (przyciski szybkiej sprzedaży oraz przyciski funkcyjne).


DWULINIOWY WYŚWIETLACZ oraz PROSTE MENU – komfort obsługi urządzenia

Dzięki wykorzystaniu 2-liniowego wyświetlacza operatora o dużej rozdzielczości codzienna praca czy programowanie paramentów nowej kasy Perła E Plus stało się jeszcze prostsze, przyjemniejsze i bardziej komfortowe. Czytelny system menu oraz klarowne komunikaty sprawiają, że obsługa kasy jest intuicyjna już od pierwszej chwili, a proces zapoznawania się Przedsiębiorcy lub pracownika z urządzeniem przebiega błyskawicznie i bezstresowo. Wielopoziomową regulacja kontrastu i intensywności podświetlenia umożliwia dopasowanie czytelności wyświetlacza do warunków w jakich kasa będzie użytkowana. Niezależnie od tego, czy kasa będzie używana w nieoświetlonych, ciemnych pomieszczeniach, czy też na otwartej przestrzeni w słoneczny dzień, użytkownik swobodnie odczyta i zweryfikuje wszystkie wprowadzane dane.

 

USŁUGI CZASOWE – specjalistyczne rozwiązania o szerokim zastosowaniu

Kolejną wartością dodaną kasy jest wprowadzenie możliwości rozliczenia usług czasowych- spotykanych na parkingach czy innych wynajętych placach. Dzięki wprowadzeniu funkcji rejestracji usług czasowych, kasa Perła E Plus może być użytkowana również przez Klientów z branż, w których sprzedaje się nie tylko towar czy usługę, ale również czas. Obsługa jest bardzo prosta- urządzenie drukuje specjalny kwit, na którym zarejestrowany jest jego numer oraz czas rozpoczęcia realizacji usługi. Przy rozliczeniu wspomnianego kwitu użytkownik wprowadza jego numer i kasa automatycznie wyliczy okres między rozpoczęciem i zakończeniem świadczenia usługi. Funkcjonalność usług czasowych pozawala na konfigurację naliczania kosztów zależnie od prowadzonej działalności lub wymagań Przedsiębiorcy. Możliwe jest ustawienie naliczenia kosztów z góry, z dołu lu proporcjonalnie oraz w okresach 15, 30 minut, godzina. Dzięki temu rozliczenie będzie precyzyjne i klarowne.

Unikalne cechy :
 • elektroniczna kopia paragonów
 • lekka kasa mobilna przeznaczona do sprzedaży poza głównym punktem handlowym
 • hermetyczna i membranowa klawiatura
 • ergonomiczne umieszczenie klawiszy
 • raporty: dobowy i miesięczny możliwe z najwyższego poziomu menu, bez konieczności korzystania z opcji menu
 • dwuliniowy wyświetlacz, 14 znaków w wierszu
 • możliwość regulacji kontrastu i intensywności podświetlenia wyświetlacza
 • proste i intuicyjne menu
 • możliwość rozliczenia usług czasowych w kilku trybach i przedziałach czasowych
 • baza towarowa 7 000 PLU
 • do 900 paragonów na jednym ładowaniu
 • szybki i trwały mechanizm drukujący pozwala na wydruk 50km wydruków
 • 8 klawiszy szybkiej sprzedaży
 • 9 stawek VAT
 • 8 grup towarowych
 • 40 znaków w nazwie towaru
 • 4 różnych Kasjerów
 • NIP,  PESEL lub ID nabywcy na paragonie
 • konta Kasjerów zabezpieczone indywidualnym hasłem
 • współpracuje z wagą, czytnikiem, komputerem PC, laptopem
 • wydruk raportów fiskalnych i niefiskalnych
 • dostępne dwie wersje kolorystyczne

Producent

Producentem urządzenia jest firma Edata - Farex

Jestem zainteresowany zakupem.

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, w celu przedstawienia oferty.
Cena: 1049.19 zł brutto
+ Wymagana fiskalizacja za 0 zł brutto
Jestem zainteresowany zakupem
Kasa Fiskalna Farex Perła
Weź leasing na kasę fiskalną
Prowadzimy sprzedaż / serwis / obslugę kas fiskalnych na terenie miast takich jak :   bażanowice,    brenna,    chybie,    cieszyn,    cisownica,    dębowiec,    drogomyśl,    dzięgielów,    godziszów,    goleszów,    górki małe,    górki wielkie,    gumna,    hażlach,    jasienica,    jaworze,    kaczyce,    kiczyce,    konczyce wielkie,    kostkowice,    kowale,    międzyświeć,    ochaby,    ogrodzona,    pogwizdów,    pruchna,    puńcow,    rudnik,    simoradz,    skoczów,    strumień,    ustroń,    wilamowice,    wisła,    zamarski,    zebrzydowice,   
Mimo wielokrotnego sprawdzenia i naszych najlepszych chęci nie możemy zagwarantować, iż przedstawiona oferta nie zawiera błędów.
Dlatego też, w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, oraz informujemy, iż przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu KC.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016
Projekt i wykonanie strony pozycjoner.net