Kasy fiskalne Cieszyn

Kasa Fiskalna Farex Perła Plus

Nowa Perła Plus to udoskonalona generacja linii kasy Perła, która była bardzo ceniona przez Klientów. Cała seria kas Perła cieszy się coraz większym zainteresowaniem Przedsiębiorców. Doceniają oni udane połączenie małych rozmiarów i wagi kasy, jej ogromnej wytrzymałości i niewygórowanej ceny oraz wielu praktycznych opcji. Perła Plus oferuje cały zestaw zalet swojej poprzedniczki oraz możliwości i parametry, które podnoszą jej funkcjonalność pozwalając wyróżnić się na tle innych kas.
Perła Plus to idealna propozycja dla tych Przedsiębiorców, którzy z kasy fiskalnej korzystają poza siedzibą firmy i potrzebują mobilnego, lekkiego i poręcznego urządzenia, które jednocześnie zapewni pełną paletę możliwości i pozwoli na profesjonalną obsługę Klienta.

KLAWIATURA to gwarancja szybkości i wygody użytkowania

Przeznaczając kasę Perła Plus do pracy w różnych, często trudnych i niesprzyjających warunkach producent zobowiązał się zapewnić kasie Perłą Plus ponadprzeciętną wydajność i trwałość. Membranowa, hermetyczna klawiatura gwarantuje wyjątkową odporność na zabrudzenia (kurz, opiłki, włosy, tłuszcz, itp.) zapewniając operatorowi wysoki i niezmienny komfort użytkowania przez cały okres pracy kasy. Klawiatura cechuje się wyjątkową ergonomią dzięki optymalnemu rozmieszczeniu i wyskalowaniu przycisków. Praca na kasie Perła Plus jest łatwa, przyjemna i wygodna - starannie dobrana czułość klawiatury i precyzja pozwalają na intuicyjne i bardzo szybkie wprowadzanie danych, co bezpośrednio przekłada się na profesjonalną oraz sprawną obsługę Klienta. Specjalne klawisze raportów: dobowego i miesięcznego, pozwalają bez korzystania z menu kasy, szybko dokonać niezbędnych wydruków. Wydruk raportu dobowego to zaledwie dwa kliknięcia.

DWULINIOWY WYŚWIETLACZ oraz PROSTE MENU – komfort obsługi urządzenia

Kasa Perła Plus posiada 2 liniowy wyświetlacz operatora o dużo dużej rozdzielczości, z możliwością regulacji intensywności podświetlenia i kontrastu. Obsługa przy sprzedaży jak również programowanie paramentów pracy urządzenia są wygodne i przyjemne, nawet w pomieszczeniu bardzo nasłonecznionym czy na otwartej przestrzeni. Czytelny i prosty system menu oraz jednoznaczne komunikaty sprawiają, że proces zapoznawania się Przedsiębiorcy lub pracownika z urządzeniem przebiega błyskawicznie i bezstresowo a sama obsługa kasy jest intuicyjna już od pierwszej chwili.

USŁUGI CZASOWE – specjalistyczne rozwiązania o szerokim zastosowaniu

Wprowadzono funkcję rejestracji usług czasowych dzięki temu kasa Perła Plus może być użytkowana również przez Przedsiębiorców z branż, w których poza towarem czy policzalną usługą sprzedaje się również usługę czasową. Na urządzeniu drukujemy specjalny kwit, na którym zarejestrowany jest czas rozpoczęcia realizacji usługi oraz numer kwitu. Przy rozliczeniu wprowadzamy do kasy numeru z wydruku, dzięki temu urządzenie automatycznie wyliczy okres między rozpoczęciem naliczania czasu a jego końcem. Rozliczenie z czasu może odbywać się na kilka trybów: m. in. naliczenia w góry, naliczanie w dołu oraz z również naliczenie proporcjonalne. Może tez być prowadzone w różnych przedziałach czasowych: 15 minut, 30 minut, godzina. Dzięki temu korzystanie z np. z basenu, miejsca parkingowego czy placu zabaw będzie dokładne i czytelne co zapewni Przedsiębiorcy miano rzetelnego i uczciwego sprzedawcy.

Unikalne cechy :
 • lekka kasa mobilna przeznaczona do sprzedaży poza głównym punktem handlowym
 • hermetyczna i membranowa klawiatura
 • ergonomiczne umieszczenie klawiszy
 • raporty: dobowy i miesięczny możliwe z najwyższego poziomu menu, bez konieczności korzystania z opcji menu
 • dwuliniowy wyświetlacz
 • możliwość regulacji kontrastu i intensywności podświetlenia wyświetlacza
 • proste i intuicyjne menu
 • możliwość rozliczenia usług czasowych w kilku trybach i przedziałach czasowych
 • baza towarowa 5 000 PLU
 • szybki i trwały mechanizm drukujący pozwala na wydruk 50km wydruków
 • 8 klawiszy szybkiej sprzedaży
 • 9 stawek VAT
 • 4 różnych Kasjerów
 • konta Kasjerów zabezpieczone indywidualnym hasłem
 • współpracuje z wagą, czytnikiem, komputerem PC, laptopem
 • wydruk raportów fiskalnych i niefiskalnych
 • dostępne dwie wersje kolorystyczne

Producent

Producentem urządzenia jest firma Edata - Farex

Jestem zainteresowany zakupem.

Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, w celu przedstawienia oferty.
Cena: 984 zł brutto
+ Wymagana fiskalizacja za 0 zł brutto
Jestem zainteresowany zakupem
Kasa Fiskalna Farex Perła
Weź leasing na kasę fiskalną
Prowadzimy sprzedaż / serwis / obslugę kas fiskalnych na terenie miast takich jak :   bażanowice,    brenna,    chybie,    cieszyn,    cisownica,    dębowiec,    drogomyśl,    dzięgielów,    godziszów,    goleszów,    górki małe,    górki wielkie,    gumna,    hażlach,    jasienica,    jaworze,    kaczyce,    kiczyce,    konczyce wielkie,    kostkowice,    kowale,    międzyświeć,    ochaby,    ogrodzona,    pogwizdów,    pruchna,    puńcow,    rudnik,    simoradz,    skoczów,    strumień,    ustroń,    wilamowice,    wisła,    zamarski,    zebrzydowice,   
Mimo wielokrotnego sprawdzenia i naszych najlepszych chęci nie możemy zagwarantować, iż przedstawiona oferta nie zawiera błędów.
Dlatego też, w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, oraz informujemy, iż przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu KC.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016
Projekt i wykonanie strony pozycjoner.net