Kasy fiskalne Cieszyn

Kasy Fiskalna zamarski - Thermal XL2 ONLINE (2”, 3”)

Zapewniamy Państwu kompleksową pomoc przy wyborze, zakupie, szkoleniu oraz serwisie kas fiskalnych oraz drukarek fiskalnych. Usługi nasze oferujemy m.in. na terenie zamarsk.
Pomożemy Państwu w dopasowaniu modelu kasy fiskalnej lub drukarki fiskalnej, która będzie najlepszą odpowiedzią na Państwa potrzeby.
Różnorodność dostępnych funkcji, rozmiarów oraz rozwiązań sprzętowych powoduje, że wybór nie zawsze jest oczywisty.
W przypadku zakupu pierwszej kasy fiskalnej lub drukarki fiskalnej mogą Państwo ubiegać się o zwrot kosztów jej zakupu w wysokości nawet 90%, max 700,00 netto. Zwrot dotyczy całego pierwszego zakupu, uwzględnia również większą ilość kas.
Dla miasta zamarski urzędem rozliczającym zwrot jest Urząd Skarbowy w Cieszynie.
Pomożemy przygotować dokumenty niezbędne do zgłoszenia drukarki fiskalnej lub kasy fiskalnej, a w dalszej współpracy pomożemy przypilnować obowiązkowych przeglądów, które są wymagane przez Urząd Skarbowy.
Ponieważ prowadzimy działalność w woj. śląskim, możliwa jest obsługa klienta, oraz dojazd do zamarsk.

Nasza oferta to m.in. : Całkowity koszt zakupu kasy w przypadku skorzystania ze zwrotu oferowanego przez Urząd Skarbowy rzeczywisty koszt zakupu kasy to tylko 2099 zł.
Jest to jedna z najlepszych ofert na zakup Drukarka Fiskalna w zamarskich.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Sklep Komputerowy Cieszyn
43-400 Cieszyn
ul.Zamkowa 24
tel. 33 488 62 92


Kasa Fiskalna Posnet Fawag Lite Online

On-Line

Kasa Fiskalna
Posnet Fawag Lite Online

cena od 1474.77 zł brutto

Kasa Fawag Lite Online to pierwszy model kasy produkowanej przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE.
Jest to prosta w obsłudze, solidna w wykonaniu oraz ergonomiczna i funkcjonalna kasa online. Do Fawag Lite Online można podłączyć skaner kodów kreskowych, wagę, komputer, terminal płatniczy oraz szufladę.
Kasa jest dedykowana do warsztatów samochodowych, małych sklepów, punktów usługowych, butików, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, kwiaciarni, punktów gastronomicznych typu fast-food itp. oraz wysp marketowych.


Uwzględniając ulgę z US zapłacisz tylko
599 zł
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej ...

Kasa Fiskalna Posnet Bingo ONLINE

On-Line

Kasa Fiskalna
Posnet Bingo ONLINE

cena od 1597.77 zł brutto

Kasa fiskalna Bingo ONLINE to nowa wersja sprawdzonego i docenianego przez Klienów modelu Bingo XL. Firma Posnet rozbudowała to urządzenie o interfejsy umożliwiające połączenie z CRK.
Jest to kasa bardzo intuicyjna w obsłudze, z prostym mechanizmem drukującym oraz klawiszami szybkiej sprzedaży. Kasa ma możliwość połączenia ze skanerem kodów kreskowych, wagą, terminalem płatniczym oraz szufladą.
Kasa Bingo ONLINE posiada bufor pozycji paragonowych o pojemności aż 10 000 pozycji oraz możliwość zaprogramowania aż 8 000 pozycji towarowych.
Często wykorzystywanym przez Przedsiębiorców rozwiązaniem jest umieszczenie spisu klawiszy szybkiej sprzedaży na obudowie kasy w specjalnie przygotowanym do tego miejscu.


Uwzględniając ulgę z US zapłacisz tylko
699 zł
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej ...

Kasa Fiskalna Posnet Ergo ONLINE

On-Line

Kasa Fiskalna
Posnet Ergo ONLINE

cena od 1413.27 zł brutto

Kasa Posnet Ergo ONLINE to jedno z najbardziej popularnych urządzeń fiskalnych online na rynku polskim. Posiada ona modułową budowę, dzięki czemu użytkownik jest w stanie wybrać rozwiązanie najbardziej odpowiednie dla swojego biznesu. Kasa ma możliwość łączenia się z Centralnym Repozytorium Kas poprzez sieć wi-fi, LAN lub poprzez moduł GSM (po zakupie dodatkowych modułów).
Kasa ta jest szczególnie polecana do salonów fryzjerskich i kosmetycznych, sklepów internetowych, piekarni, cukierni, wysp marketowych oraz małych punktów gastronomicznych.


Uwzględniając ulgę z US zapłacisz tylko
549 zł
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej ...

Mimo wielokrotnego sprawdzenia i naszych najlepszych chęci nie możemy zagwarantować, iż przedstawiona oferta nie zawiera błędów.
Dlatego też, w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, oraz informujemy, iż przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu KC.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016
Projekt i wykonanie strony pozycjoner.net